Contactati echipa de proiect

Irina Lonean

Coordonator de proiect

Irina Lonean

Coordonator de proiect
E-mail: irina.lonean@transparency.org.ro
Telefon: +4 031 66 06 000

Despina Bălășoiu

Communication expert

Despina Bălășoiu

Communication expert
E-mail: despina.balasoiu@transparency.org.ro
Telefon: +4 031 66 06 000

Georgeta Filip

Coordonator de advocacy

Georgeta Filip

Coordonator de advocacy
E-mail: georgeta.filip@transparency.org.ro
Telefon: +4 031 66 06 000

Loredana Totoliciu

Asistent de proiect și expert în mobilizare comunitară și organizarea evenimentelor

Loredana Totoliciu

Asistent de proiect și expert în mobilizare comunitară și organizarea evenimentelor
E-mail: loredanat@ipp.ro
Telefon: +4 021 212 31 26

Adrian Moraru

Expert senior achiziții publice

Adrian Moraru

Expert senior achiziții publice
E-mail: adrian@ipp.ro
Telefon: +4 021 212 31 26

Georgiana Ciută

Specialist inovare și învățare

Georgiana Ciută

Specialist inovare și învățare
E-mail: georgiana.ciuta@transparency.org.ro
Telefon: +4 031 66 06 000

Violeta Alexandru

Cercetător senior

Violeta Alexandru

Cercetător senior
E-mail: violeta@ipp.ro
Telefon: +4 021 212 31 26

Valentin Cornățel

Specialist IT

Valentin Cornățel

Specialist IT
E-mail: valentin.cornatel@transparency.org.ro
Telefon: +4 031 66 06 000

Alexandra Soci

Expert monitorizare media

Alexandra Soci

Expert monitorizare media
E-mail: alexandra@ipp.ro
Telefon: +4 021 212 31 26

Loredana Mateescu

Asistent financiar

Loredana Mateescu

Asistent financiar
E-mail: loredanam@ipp.ro
Telefon: +4 021 212 31 26